Žaluzie Holman

Sítě proti hmyzu

http://kasko.shean.cz/data/sit01_small.jpgSítě proti hmyzu jsou nejefektivnější přirozenou ochranou proti obtížnému hmyzu. Přestože je jejich funkce především praktická, svým moderním designem se stávají elegantním doplňkem oken a dveří. Sítě proti hmyzu jsou z hlediska zhotovení a montáže nenáročnou záležitostí. Síť je vyrobena ze skelného vlákna potaženého plastem, které nepodléhá korozi a dobře snáší teplotní rozdíly. Je vyráběna v šedé a černé barvě a na okenním profilu je téměř neviditelná. Je možné zvolit mezi pevnou nebo rolovací sítí, která je upevněna v decentním rámu podle typu použití a v barvě dle Vašeho přání a vůbec nenarušuje celkový vzhled okna.

 

 

 

 

TYP - pevné ( rámové ) okenní sítě

 

Rám sítě je vyroben s válcovaných, nebo extrudovaných hliníkových profilů, síťovina je zajištěna v profilu gumou. Systémy uchycení se volí podle typu profilu a typu okenního rámu.Všechny umožňují sejmutí sítě s okna.
 

OKENNÍ SÍTĚ - PROFIL 19 x 8:

OKENNÍ SÍTĚ - PROFIL 19 x 8:


    SÍŤOVINA - skelné vlákno potažené PVC
       SÍŤOVINA BARVA - šedá / černá
    RÁM - profil válcovaný hliníkový plech
       BARVA RÁMU - barva bílá, hnědá.
    ROHY - PVC
       ROHY PROVEDENÍ - vnější
    TĚSNÍCÍ GUMA - průměr 4 mm
  ZPŮSOB UCHYCENÍ PVC obrtlíky v barvě bílá,    hnědá.
 

 

             

    Maximální doporučené rozměry:

Šířka 1200 mm
Výška 1200 mm
Maximální plocha 1.5 m

 

 

TYP – pevné (rámové) dveřní sítě

Rám dveřní sítě je vyroben s válcovaných, nebo extrudovaných hliníkových profilů, síťovina je zajištěna v profilu gumou. Celá síť se montuje na dveřní rám pomocí pantů.


 

TYP - rolovací sítě okenní

Síťovina se navíjí na hliníkovou hřídel, která je uložena v hliníkovém boxu. Navíjení sítě zajištuje pružina uložená v hřídeli.
Síťovina na krajích prochází vodícími lištami opatřenými těsnícími kartáči. Stažená síťovina je aretována stavitelnými dorazy na koncích vodících lišt za koncovou lištu, která je rovněž opatřena těsnícím kartáčem doléhajícím až k parapetu.
 

 

TYP - rolovací sítě dveřní

Síťovina se navíjí na hliníkovou hřídel, která je uložena v hliníkovém boxu. Navíjení sítě zajištuje pružina uložená v hřídeli.
Síťovina na krajích prochází vodícími lištami opatřenými těsnícími kartáči. Vytažená síťovina je aretována magnetickou gumou která je umístěna na koncové liště a dorazové liště, která tvoří spolu s vodícimi lištami a boxem utěsněmý obvod celé sítě.
 

 

Created by Unirol, mapa webu
© 2007, všechna práva vyhrazena